Hirdetés Osliban 2022. január 16.-én, az évközi 2. vasárnapon:

Ma kezdődik az ökumenikus imahét, a keresztények egységéért való imádság hete. A budapesti Deák téri evangélikus templomban Erdő Péter bíboros szentbeszédével és Balogh Zoltán igehirdetésével kezdőik az ökumenikus imahét, amely jan. 23.-ig, jövő vasárnapig tart. A keresztények egységéért történő imádkozásba a héten, az esti szentmiséken kapcsolódunk be. 

A héten csütörtökön,  jan. 20.-án este ½ 7 –kor testületi gyűlést tartunk a plébánia nagytermében. A 2021. évi zárszámadást és 2022. évi költségvetést tárgyaljuk meg. Szeretettel várom a testület minden tagját. Akik nem tudnak eljönni, távolmaradásukat szíveskedjenek igazolni.

Minisztránsaink, beosztásukat a sekrestyében tekinthetik meg.

Ha tetszett a cikk, akkor akár itt meg is oszthatod: