Hirdetés Osliban 2022. június 12.-én, Szentháromság vasárnapján:

Holnap, jún. 13.-án hétfőn a katolikus iskolások zarándoklatára kerül sor az osli Szűzanyához. Azon a napon 10.00 órakor a Kálvárián lesz szabad téri szentmise.

Jövő vasárnap Úrnapja lesz, Krisztus Szent Teste és Vére ünnepe. Úrnapján jó idő estén megtartjuk szokásos úrnapi körmenetünket az oltáriszentségben jelenlévő Úr Jézus imádására. Ebben az évben a körmenetben, az oltáriszentség előtti virághintés elmarad

Tisztelettel kérem a kedves híveket, hogy a hét második felében, aki tud, szíveskedjen kertjéből virágot felajánlani és elhozni el a sátrak díszítésére. Az egyházi testületünk elmúlt heti gyűlésén egyöntetűen támogatta és sokan mindjárt ott helyben ajánlották munkájukat és szervezték tevékenységüket sátrak építésében. Helyi egyházi közösségünk életének és az oltáriszentség tiszteletének ezt a szép és színes ünnepét őrizni akarjuk. Kedves hívektől kérem, Úrnapján jöjjön el a szentmisére és vegyen részt a körmenetben. A szentmisét azon a napon itt Osliban ½ 10 órakor kezdjük.

Ha tetszett a cikk, akkor akár meg is oszthatod