Hirdetés Osliban 2022. június 19. – én, Úrnapján:

Az előttünk álló napok tele van ünnepekkel. Csütörtökön Keresztelő Szent János születésének ünnepe, pénteken Jézus Szent Szíve ünnepe, jövő hétfőn Szent László király ünnepe, azt követő szerdán pedig Péter és Pál apostolok ünnepe lesz.

A soron következő héten kedden, Gonzága Szent Alajos napján, csütörtökön Keresztelő Szent János ünnepén este 7 órakor, pénteken Jézus szíve ünnepén is este 7 kor lesz szentmise, szombaton pedig ugyancsak este hétkor lesz a szokásos elővételezett szentmisénk.

Előre jelzem, és majd még mondom, hogy júl. 2.-án, Sarlós Boldogasszony napján, szombaton délelőtt 9 órakor lesz szentmisénk. Sarlós Boldogasszony kisbúcsú napján Wolf Pál Péter atya, Bősárkányi plébános lesz a vendégünk. A reggel 9 órai szentmisén elővételezni kívánjuk Szalai Vincéné Mariska néni köszöntését. Elővételezzük, és köszöntjük 80. születésnapja kapcsán, mert feltehetően a születése napján, amire szept. 29.-én kerül sor, valószínű rehabilitációs napjait tölti. Ha sikerül a felépülése, szeretettel várjuk vissza tevékenységébe. A köszöntését tehát júl. 2.-án a szentmise keretében tartjuk meg.

Ha tetszett a cikk, akkor akár meg is oszthatod