Hirdetés Osliban 2022. május 1.-én, Húsvét 3. vasárnapján:

Május 1. vasárnaptól kezdve, a hétközi és vasárnapi szentmisék előtt ebben a hónapban a májusi litániát imádkozzuk. Az előimádkozók a szokásos rózsafűzér helyett, majd ezt kezdjék el imádkozni.

A héten elsőpéntek lesz. Kedves híveket a szokott időben látogatom. Jövő vasárnap lesz Jó Pásztor vasárnapja, a papi és szerzetesi hivatások világnapja. Ezen a vasárnapon Jézusról, a Jó Pásztorról és a papi hivatásról elmélkednek a katolikus templomokban, és imádkoznak papi és szerzetesi hivatásokért. Mi is így teszünk majd. A győri egyházmegyében, ezen a vasárnapon gyűjtés lesz a papnevelés céljaira, a papnevelő intézet javára.

Ebben az évben, Osliban az elsőáldozás május 29.-én, Urunk Mennybemenetele vasárnapján lesz. Azon a vasárnapon a szentmise itt nálunk ½ 10 órakor kezdődik.

Bérmálás ebben az évben, Veszkényben lesz június 4.-én szombaton 10 órakor. Május 21.-én szombaton, a bérmálkozók számára hittan délelőttöt tartunk 9.00 órától 12.00 óráig. A részletes programot később hirdetem.

Ha tetszett a cikk, akkor akár meg is oszthatod