Hirdetés Osliban 2022. május 22.-én, húsvét 6. vasárnapján:

Május 26.-án csütörtökön 18.00 órakor az elsőáldozás próbája lesz szülőkkel és gyerekekkel együtt. Az elsőáldozási megbeszélés végén sort kerítünk az első gyónásra is.

Ez a csütörtök a 40. nap húsvét után, régen ekkor ünnepelték Urunk mennybemenetelét és áldozó csütörtöknek mondták. Mi jövő vasárnap tartjuk Urunk mennybemenetelének ünnepét és ekkor lesz az elsőáldozás Osliban. A szentmise jövő vasárnap ½ 10 órakor kezdődik.

Jövő vasárnap, május utolsó vasárnapja lévén a hősök vasárnapja is lesz. Megemlékezést a hősök emlékművénél du. 4-kor tartják.

Máj. 28.-án szombaton 10 órakor a veszkényi templomban a bérmálási mise próbájára kerül sor. Bérmálás június 4.-én szombaton 10 órakor lesz a veszkényi templomban.

Ha tetszett a cikk, akkor akár meg is oszthatod