Hirdetés Babóton 2023. december 10. –én, advent 2. vasárnapján:

Hajnali szentmise a héten Babóton, kedden reggel 6 órakor lesz. Ebben az adventben az utolsó hajnali misénk december 19.-én kedden reggel 6 órakor lesz.

Dec. 15.-én pénteken keresném fel azokat a kedves híveket, akiket a karácsonyi szentségek vételére bejelentenek.

Felnőttek és gyerekek számára lesz lehetőség a karácsonyi szentgyónás elvégzésére dec. 12.-én kedden 17 órától 17.30 – ig, illetve amíg gyónni szándékozók lesznek, maradok a templomban és várom a kedves híveket.

Jövő vasárnap december 17.-én 10.00 órától Bejczi Tibor domonkos szerzetes atya fog gyóntatni, illetve 11.00 órakor a szentmisét celebrálja.

A karácsonyi ünnepek templomi programja templomunkban a következőképpen alakul: December 24.-én ádvent 4. vasárnapján 11.00 órakor lesz az adventi vasárnap szentmiséje. Szenteste 22.00 órakor tartom a szenteste szentmiséjét. Karácsony ünnepén 25.-én hétfőn és másnapján kedden, a szentmisék egyaránt 11.00 órakor lesznek.

A felolvasó jövő vasárnap Szabó Béláné lesz.