Hirdetés Babóton 2023. november 19.-án az évközi 33. vasárnapon:

Ebben az évben vasárnapra esik Árpádházi Szent Erzsébet napja. Ő a segítő, adakozó szeretet példája. Az elmúlt vasárnap körlevélben hirdette meg a püspöki kar erre a vasárnapra, a Magyar Katolikus Karitász javára való gyűjtés napját.

Jövő vasárnap november 26.-án, Krisztus Király ünnepével zárul az idei egyházi év és az azt követő vasárnap kezdődik a karácsonyi előkészület az Advent ideje. Adventben minden keddi szentmise, hajnali mise lesz, és reggel 6 órakor kezdődik.

Vasárnaponként a 11.00 kor kezdődő szentmiséken gyújtjuk meg a soron következő ádventi gyertyát.

A héten csütörtökön nov. 23.-án, 14.15-kor temetési gyászmise lesz Garab Istvánné édesanyáért, a babóti imacsoport buzgó tagjáért és templomunk támogatójáért, majd 15.00 kor kerül sor a temetésére.