Hirdetés Babóton 2024. február 25.-én nagyböjt 2.vasárnapján:

Katolikus Iskolák Támogatása

Ma gyűjtést tartanak a katolikus iskolák javára.

Tartós Élelmiszergyűjtés

Március 3. és 10. között tartós élelmiszergyűjtést szerveznek. A felajánlott élelmiszercsomagokat a megszokott helyen lehet elhelyezni.

Húsvéti Előkészületek

Az elmúlt év tapasztalatai alapján idén nem jelölnek ki külön napot a húsvéti előkészületekre. Március 3-án, vasárnap, a szentmise alkalmával elmélkedést tartanak a húsvéti lelkielőkészületről és a szentgyónás fontosságáról. Március 5-én, kedden, az esti 5 órai szentmise előtt fél órával gyónási lehetőséget biztosítanak, ezt követően keresztutat járnak, majd a szentmise következik 17:00-kor.

Zarándoklat és Kirándulás Székesfehérvárra

Idén szeptember 14-én, szombaton zarándoklatot és kirándulást szerveznek Székesfehérvárra. Esős időben a Jézus Szíve vagy Prohászka templomban lesz a szentmise, jó időben városnézés, a Mészeg hegyi doni káplnánál és az ismeretlen doni katona sírjánál tartandó szentmise, valamint a Sukorói református templom megtekintése a program. A nap esti 6 órakor hazatéréssel és vacsorával zárul. A kirándulás pontos költsége még kialakulóban van, érdeklődőket várnak.