Hirdetés Osliban 2023. december 17.-én, Ádvent 3. vasárnapján:

A héten csütörtökön, reggel 6 órakor lesz az utolsó hajnali szentmise.

December 23.-án szombaton, az esti szentmisén gyújtjuk meg a 4. ádventi gyertyát. Ebben az évben advent 4. vasárnapjának estéje már szenteste lesz. December 24.-én advent 4. vasárnapján reggel 8 órakor lesz az adventi szentmise. Ebben az évben szenteste 20.00 órakor pásztorjáték lesz. Ezen az estén nálunk nem lesz szentmise.

Karácsony ünnepének szentmiséje december 25.-én hétfőn reggel 8 órakor lesz. Másnap karácsony második napján kedden, ugyancsak reggel 8 órakor lesz szentmisénk.

December 30.-án szombaton este 6 órakor szent Család vasárnapjának előestéje lesz. December 31.-én vasárnap reggel 8 órakor a szent család vasárnapjának miséje lesz. Vasárnap este 6 órakor lesz a szilveszter napi hálaadás miséje, majd Újév napján reggel 8 órakor kezdjük el az új évet.

Megköszönöm a kedves hívek hozzájárulását a templom díszítéséhez, és mindazok munkáját, akik a karácsonyfák a Betlehem és a templom díszítése munkájában segítenek. És kedves mindnyájuknak áldott és békés napokat kívánok