Hirdetés Szárföldön 2023. december 10.-én, Advent 2. vasárnapján:

A héten szerdán lesz a következő hajnali szentmisénk. Az utolsó hajnali szentmisére Szárföldön december 20.-án szerdán reggel 6 órakor kerül sor.

December 13.-án szerdán este 5 órától fél hatig, illetve amíg emberek érkeznek gyónási lehetőség lesz templomunkban. Gyerekek is jöjjenek, mert nem lesz számukra külön időpont megjelölve. Ezen kívül a szentmisék előtt is van gyónási lehetőség. Szíveskedjenek szólni azok, akik szentgyónást szeretnének végezni.

Dec. 15.-én pénteken keresem fel azokat a kedves híveket, akiket a karácsonyi szentségek vételére bejelentenek. Akiket első péntekeken szoktam felkeresni azokat bejelentés nélkül is felkeresem a karácsonyi szentségek vételére. Legkésőbb 11 óra és ½ 12 között érkezem.

A karácsonyi ünnepek templomi programja a következő lesz: december 23. szombaton 16.30 kor a szokott szombat esti szentmise lesz. December 24.-én, vasárnap, szenteste 17.00 órakor lesz szentmisénk. Előtte pásztorjáték lesz, amit szívesen ajánlok főleg kisgyerekes családoknak, de felnőtteknek is. December 25.-én Karácsony napján hétfőn 17.00 órakor és Karácsony másnapján is kedden szintén 17.00 órakor lesz szentmise.