Hirdetés Veszkényben 2023. december 17.-én, Ádvent 3. vasárnapján:

A héten pénteken, reggel 6 órakor lesz az utolsó hajnali szentmise.

Ebben az évben advent 4. vasárnapjának estéje már szenteste lesz. December 24.-én advent 4. vasárnapján ½ 10 órakor lesz az adventi szentmise. Ebben az évben szenteste délutánján 15.30 órakor pásztorjáték lesz. Ezen az estén nálunk nem lesz szentmise. Karácsony ünnepének szentmiséje december 25.-én hétfőn ½ 10 órakor lesz. Másnap, karácsony második napján kedden, ugyancsak ½ 10 órakor lesz szentmisénk.

December 31.-én vasárnap ½ 10 órakor a szent család vasárnapjának miséje lesz. Ebben a szentmisében köszöntöm az ebben az évben házassági évfordulójukat ünneplő házastársakat, az 55. évfordulótól kezdve egészen a 10. évfordulót ünneplőkig.

Vasárnap 16.00 órakor lesz a szilveszter napi hálaadás miséje, majd Újév napján ½ 10 órakor kezdjük el az új évet.

Megköszönöm a kedves hívek hozzájárulását a templom díszítéséhez, és mindazok munkáját, akik a karácsonyfák a Betlehem és a templom díszítése munkájában segítenek. És kedves mindnyájuknak áldott és békés napokat kívánok.