Hirdetés Babóton 2024. június 23.-án az évközi 12. vasárnapon:

Holnap lesz Keresztelő Szent János születésének ünnepe. Mi nem tartunk szentmisét ezen a napon. Másnap, kedden a szokott időben, délután 5 órakor lesz szentmisénk.

Június 29.-én, szombaton lesz az apostol fejedelmek, Szent Péter és Szent Pál ünnepe. Szombaton nálunk nem lesz szentmise. A szokásos Péter és Pál napi gyűjtést, az ún. péterfillért vasárnap tartjuk meg.

A Jubiláns Házaspárok Hálaadását KÉT CSOPORTBAN tartják a SZÉKESEGYHÁZBAN 2024. szeptember 7-én, szombaton:

• A 10:00 órakor kezdődő szentmisében az 5-35. házassági évfordulójukat ünneplők,
  • A 15:00 órakor kezdődő szentmisében pedig a 40-70. házassági évfordulójukat ünneplők adnak hálát.

Kérik a plébános atyákat, hogy hirdessék meg a lehetőséget azon hívek számára, akik ebben az évben ünneplik szentségi házasságkötésük 5., 10., 15. stb. évfordulóját.

Gyűjtsék össze a szükséges adatokat: férj neve, feleség lánykori neve, a szentségi házasságkötés helye, ideje. Kérjük, hogy ügyeljenek a nevek pontos írásmódjára, mert a regisztrációban megadott módon kerülnek feltüntetésre az emléklapon.

Regisztrálni legkésőbb 2024. augusztus 10. 24:00 óráig lehet.