Hirdetés Osliban 2024. július 7.-én, az évközi 14. vasárnapon:

Az elmúlt vasárnap helyett a mai vasárnapon tartjuk a Szentszék javára történő gyűjtést, az ún. Péterfillér-gyűjtést.

A héten sokan, fiatalabb asszonyok sokat dolgoztak, hogy a templom falát a falfirkáktól megtisztítsák. A zsírkréta letörlése bizony nem volt egyszerű feladat, hosszan kellett dolgozniuk rajta. Isten fizesse meg fáradozásukat. Ezután következik még egy helyreállító festés, aminek szervezése folyamatban van.

A plébánia kertjét férfiak rendezték, az évek vagy évtizedek óta ott maradó levágott gallyaktól, sűrű bokroktól, cserjéktől tisztították meg, és tették világossá, levegőssé a kertet. Nagyon szépen megköszönöm az egyházközség nevében.

A héten kedden 15:15-kor temetési mise lesz. Kapui László édesapa temetésére ezt követően 16:00 órakor kerül sor.

A Jubiláns Házaspárok Hálaadását két csoportban tartják a Székesegyházban 2024. szeptember 7-én, szombaton: a 10:00 órakor kezdődő szentmisében az 5-35. házassági évfordulójukat ünneplők, a 15:00 órakor kezdődő szentmisében pedig a 40-70. házassági évfordulójukat ünneplők adnak hálát. Akik részt szeretnének venni, szíveskedjenek Németh Lászlónál vagy nálam jelentkezni.