Hirdetés Osliban 2024. június 30.-án, az évközi 13. vasárnapon:

Július 2-án, Sarlósboldogasszony ünnepének napján, reggel 8 órakor szentmisénk lesz a templomban.

A héten július hónap első pénteke lesz. Kedves híveinket a szokott időben látogatom.

Július 7-én, vasárnap tartjuk a gyűjtést a Szentszék javára. Az ún. péterfillér a Szentszék apostoli és missziós céljait szolgálja.

Ebben az évben augusztus 18-án, vasárnap tartjuk a Nagyboldogasszony napi búcsúnkat. Vendégünk Dr. Reisner Ferenc atya lesz, győri egyházmegye püspökének általános helynöke.

Tisztelettel kérem a kedves híveket, hogy a templom búcsúi díszítéséhez szíveskedjenek adományaikkal hozzájárulni. Az erre szánt adományokat Németh Lászlónak legyenek szívesek átadni.

Szeptember 14-én kerül sor zarándoklatunkra Székesfehérvárra, Pákozdra, majd Sukoróra. Az út költsége vacsorával együtt 14.000 forint. Az útra jelentkezők szíveskedjenek Németh Lászlónak az összeget befizetni.