Hirdetés Veszkényben 2024. június 16. – án, az évközi 11. vasárnapon:

Ma délután 4 órakor tartja Ézsöl Krisztián újmisés atya első szentmiséjét a kapuvári templomban.

Előre jelzem, hogy Sarlós Boldogasszony ünnepét nem a napján július 2.-án kedden, hanem az azt megelőző vasárnapon június 30.-án tartjuk. A ½ 10 órai szentmisét Ézsöl Krisztián atya celebrálja, jó idő esetén a Sarlós kápolnánál. Július 2.-án kedden Veszkényben nem tartunk szentmisét.

Jövő vasárnap, 23.-án, Keresztelő Szent János születésének ünnepe lesz, a veszkényi templom búcsú ünnepe. A 9.00 órakor kezdődő szentmisét Varga Györgyatya, volt gartai plébános, soproni kórházlelkész tartja.

Jövő vasárnap a kiírás szerint nincsen minisztráns. A búcsúi szentmisén kérem Nagy Zalán és Nagy Csanád minisztrálását.